Swatch walczy o znak firmowy ‚iWatch’

iwatch-concept-03

To może być kolejne potwierdzenie chęci wprowadzenia iWatch na rynek. Szwajcarski Swatch próbuje blokować patentowanie znaku firmowego ‚iWatch’ przez Apple. Dlaczego? Ano dlatego, że Swatch, który jest gigantem w produkcji zegarków ma pośród swoich produktów taki, który nazywa się ‚ISwatch’. Ciekawy zbieg okoliczności. I choć szwajcarska firma mówi, że będzie walczyć o ten znak firmowy, to nie mówi na razie jak zamierza to zrobić.

screen-shot-2014-05-03-at-10-04-17-am

Apple zarejestrowało już nazwę ‚iWatch’ w wielu krajach na świecie, włączając w to Stany Zjednoczone, Japonię, czy Turcję. Premiera smart-zegarka od Apple spodziewana jest jeszcze w tym roku.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleiPads.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...