Pracowity trzeci kwartał dla Apple

screen-shot-2014-04-09-at-7-07-19-pm

Wedle wszelkich doniesień, bardziej i mniej wiarygodnych plotek zapowiada się, iż trzeci kwartał tego roku będzie dla firmy Apple bardzo intensywny. Domniemane daty przedstawione zostały na ciekawej infografice autorstwa dobrze nam znanego analityka Ming-Chi Kuo z KGI Research. Najważniejsze dla nas jest oczywiście to, że firma z Cupertino z pewnością odświeży swoją linię tabletów, mianowicie iPad Air oraz iPad mini. Nastąpić to ma prawie najszybciej, pomijając nową linię komputerów iMac.

Według grafiki zaraz po premierze nowych tabletów zobaczymy 2 wersje nowego iWatch. Następnie zupełnie nowy iPhone 6 z wyświetlaczem 4,7″, a po nim nowe Apple TV i nowy 12-calowy MacBook. Co ciekawe pod koniec roku (zapewne na krótko przed świętami) swoją premierę miałby mieć fablet iPhone 6 z 5,5-calowym wyświetlaczem, o czym informowali już nasi koledzy z redakcji. My jednak szczególnie wyczekujemy na nową linię iPadów!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...