Pierwszy Hyundai z CarPlay jeszcze w tym roku

40701_1_1

Firma Hyundai potwierdziła wcześniejsze intencje wprowadzenia CarPlay do swojego samochodu zapowiadając właśnie premierę serii samochodów z tą funkcją. Hyundai Sonata, model 2015 z CarPlay zostanie zaprezentowany światu jeszcze tego lata. Firma będzie tym samym pierwszym beneficjentem wariantu Apple iOS w samochodzie.

40630_1_1

Apple zawarło porozumienie w sprawie wprowadzenia CarPlay z wieloma firmami produkującymi samochody od Volvo, aż po Ferrari. Zainteresowanie wśród firm było spore, co z pewnością dobrze wróży dla Apple.

40634_1_1

Jak widać rynek potrzebuje systemów typu CarPlay. Producenci samochodów dobrze o tym wiedzą, dlatego starają się jak najszybciej wprowadzić go do swoich aut. Wśród firm, które planują wprowadzenie CarPlay znajdują się także BMW Group, Ford, General Motors, Honda, Jaguar Land Rover, Kia Motors, Mitsubishi Motors, Nissan Motor Company, PSA Peugeot Citroën, Subaru, Suzuki i Toyota Motor Corp.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...