O tym jak Bollywood korzysta z iPada

Bollywood-iPad

Jak już wspominaliśmy Apple prowadzi obecnie kampanię, w której ukazuje rozmaite przypadki wykorzystania tabletu iPad w życiu codziennym. Obecnie firma pokazuje, jak ważną rolę odgrywa iPad w produkcjach filmowych prosto z Bollywood.

Zrzut ekranu 2014-04-08 o 16.54.43

Bollywoodzki choreograf Feroz Khan korzysta namiętnie w swej pracy z tabletu, jakim jest iPad Air. Dotychczas musiał nosić ze sobą aparat fotograficzny, laptop, notes i inne urządzenia, lecz teraz ma to wszystko w jednym. Dużą część pracy poświęcał zawsze doborowi kostiumów i rekwizytów. Teraz dzięki specjalnym aplikacjom na iPada robi to wszystko znacznie łatwiej i szybciej, a czas który zaoszczędził może w pełni poświęcić choreografii i tancerzom. Khan jest tylko jedną z wielu osób, którym iPad znacznie ułatwia życie.

iPad-bollywood

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...