Leonardo DiCaprio zagra Steve’a Jobs’a?

Leonardo DiCaprio

Zestawienie dwóch nazwisk, takich jak David Fincher (The Social Network) oraz Christian Bale (Dark Knight) może być już nieaktualne w nawiązaniu do filmu biograficznego tworzonego na podstawie biografii Aarona Sorkina. Ostatnie doniesienia mówią, że film, którego producentem jest firma Sony, ma zostać wyreżyserowany przez Danny’ego Boyle’a (Slumdog Millionaire). Ponadto w główną rolę w filmie miałby się wcielić sam Leonardo DiCaprio! Panowie współpracowali ze sobą wcześniej w 2000 roku przy produkcji Niebiańskiej plaży.

Tak jak w przypadku nieoficjalnych informacji o duecie Fincher – Bale, tak też w przypadku Boyle – DiCaprio nie ma żadnych oficjalnych wieści. Jak zwykle pozostaje nam czekać na rozwój wypadków.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleiPads.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...