iPad Air 2 – zdjęcia przedniego panelu wyciekły do sieci

OMT-ipad

Cały czas otrzymujemy tylko przecieki dotyczące iPhone 6. Tym razem jest inaczej i możemy Wam zaprezentować najnowsze doniesienia dotyczące iPada Air 2. A są nimi pierwsze zdjęcia przedniego panelu iPad Air 2 w wersji czarnej i białej. Jest to o tyle ciekawe, że zdjęcia ukazują zupełnie nowy zintegrowany wyświetlacz, który może uczynić iPada Air jeszcze cieńszym. iPad Air ma być również znacznie bogatszy jeśli chodzi o parametry sprzętowe. Zarówno do kolejnej gereacji iPada Air, jak i iPada mini przewiduje się wprowadzenie Touch ID.

OMT-iPad21-e1397826255267

OMT-iPad11

Zdjęcia pochodzą z holenderskiego bloga One More Thing. Jeśli myśleliście, że iPad nie może już być cieńszy to najprawdopodobniej byliście w błędzie. Przewiduje się, że premiera iPad Air 2 oraz iPad mini z wyświetlaczem retina nastąpi jeszcze tej jesieni. Z pewnością więcej informacji dowiemy się na zbliżającym się WWDC 2014 (2-6 czerwca).

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleiPads.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...