Pierwszy sklep Apple w Turcji. Co z Polską?

apple-store-istanbul-covered

Choć w Turcji afera goni aferę, rząd blokuje Twittera i YouTube to firma Apple się nie poddaje. 5-kwietnia w jednym z największych miast tego kraju, Istambule zostanie otwarty pierwszy turecki sklep Apple. Umiejscowiony zostanie w centralnej części miasta. Wieści o tym zostały rozesłane klientom poprzez wiadomości e-mail, a także został opublikowany banner na tureckiej stronie Apple.

istanbul-invite-opening

Pierwszy oficjalny sklep Apple zostanie otwarty o godzinie 10:00 tureckiego czasu (godzina 9:00 w Polsce). Będzie się w nim znajdowało wiele ciekawych udogodnień dla potencjalnych kupujących m.in. przestrzeń One to One, w której można testować sprzęt, pełne wsparcie wykwalifikowanych sprzedawców, tzw. stanowiska Genius Bar, czyli miejsca, w których skonsultujemy się ze specjalistami i w końcu dwa piętra pełne sprzętu Apple, piętro sprzedażowe oraz strefę dla rodziny. Zazdrościmy Turkom ich pierwszego oficjalnego sklepu Apple i pytam, kiedy i czy w ogóle powstanie on w Polsce? Wiele już było na ten temat plotek i przymiarek, lecz są to tylko plotki. Nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia, że taki sklep ma powstać w najbliższej przyszłości. Jednak wraz ze wzrostem popytu na elektronikę od Apple, temat oficjalnego Apple Store w Polsce będzie z pewnością coraz częściej powracał.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...