Nowy iPad – iPad Air. iPad mini 2 z retina display.

iPad Air2

No i się doczekaliśmy. iPad 5 został zaprezentowany światu. Jego oficjalna nazwa to iPad Air. 20% cieńszy od czwartej generacji iPada, a także o wadze zaledwie jednego funta, czyli niespełna pół kilograma. Air to z pewnością analogia do MacBooka Air, czyli smuklejszej linii MacBooków. No, ale przejdźmy do naszego najnowszego gadżetu.

original

64-bitowy procesor A7 ma być dwukrotnie szybszy od tego zastosowanego we wcześniejszej generacji tabletu. Aparat niestety bez zmian. Dwukrotnie szybsze Wi-Fi oraz w końcu mocniejsza bateria trzymająca nawet do 10h. iPad Air możliwy będzie do kupienia w trzech różnych kolorach tj. srebrny, biały i szaro-czarnym. Dostępny będzie w 41. krajach już 1. listopada. Ceny niestety nie powalą na kolana i można się spodziewać takich, jak zwykle w przypadku nowych urządzeń Apple.

iPad-Air

Co do iPada mini 2 to tak jak się tego spodziewaliśmy trafi do nas z wyświetlaczem retina. Również znajdziemy w nim chip A7 no i to niestety wszystkie większe usprawnienia. iPad Air zdecydowanie ukradł dzisiejsze show i przyćmił drugą generację iPada mini.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...