iPad mini 2 z opóźnioną premierą. Przez wyświetlacz retina!

iPad-mini-2

O tym, że każdy z nas czeka na iPada mini 2 oraz, że formalność jaką jest zastosowanie w nim technologii retina display w końcu w nim zagości, nie trzeba nikomu mówić. Jak jednak twierdzi Agencja Reuters to właśnie ta technologia pogrąży iPada mini 2 i opóźni jego premierę.

Według agencji produkcja wyświetlaczy retina dla iPada mini 2 dopiero się zaczyna. Jeśli to prawda możemy się spodziewać jednego z dwóch scenariuszy. Pierwszy z nich sugeruje, że iPad mini 2 będzie miał swą premierę jeszcze w tym miesiącu, ale do sprzedaży trafi ich stosunkowo niewiele, a popyt przewyższy wtedy podaż. Alternatywnym wyjściem wydaje się opóźnienie premiery na początek roku 2014. Jak dotąd Reuters bardzo rzadko się mylił także ten raport należy traktować całkiem serio. Odwiedzajcie nas często, będziemy informować o premierze iPada mini 2 na bieżąco!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...