Facebook phone już dostępny!

Od dłuższego czasu internet karmi nas informacjami jakoby Mark Zuckerberg planował stworzyć telefoniczną konkurencję fanom marki Apple i innym mniej ważnym. Nic jednak bardziej mylnego. Jeszcze za życia Steve’a Mark sympatyzował z wizjonerem i za skarby, z sentymentu nie chciałby wchodzić w drogę firmie Apple. Raczej można liczyć na obdarzenie wsparciem.

facebook-phone-290735

Wygląda jednak, że coś z pomysłu FBphone zostało w Marku bo trochę zdaje się podążać w tym kierunku. Pewien programista zauważył trochę dziwnych, mało zrozumiałych funkcji w najnowszej odsłonie iOS’owo-Facebookowej aplikacji Messenger. Postanowił zgłębić możliwości i przeznaczenie testowanego na użytkownikach kodu. Jak się okazało w sprytny sposób za pomocą tych ukrytych funkcji, można z aplikacji Messenger … zadzwonić do znajomego/znajomej dostępnych na facebookowym chacie!

Jak to zrobić? Po pierwsze potrzebujesz Jailbreak’a na swoim iUrządzeniu. Gdy już uporasz się z tym procesem bądź korzystasz z dobrodziejstw Cydii od dłuższego czasu, zainstaluj „Enable Facebook VoIP” ze standardowych repozytoriów Cydii. Potem w ustawieniach iOS należy zwyczajnie włączyć „Enable Facebook VoIP”. Proste!

Darmowe rozmowy poprzez FB to niewątpliwie przyszłość. Z AppleiPads.pl możesz być jej częścią dlatego zapraszamy do pobierania Enable Facebook VoIP.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...