Najlepsza koncepcja iWatch, jaką do tej pory widziałem

iWatch

Odkąd tylko zaczęto spekulować o iWatch, zaczęto tworzyć rozmaite koncepcje. Przedstawiamy Wam te ciekawsze lub bardziej prawdopodobne. Tym razem zostałem pozytywnie zaskoczony. Po pierwsze po raz pierwszy widzę iZegarek ze skórzanym paskiem. To byłoby świetne rozwiązanie dla ludzi z klasą. Ponadto stylowy zegarek miałby być idealnie odwzorowaną, pomniejszoną kopią iPada mini. Taka konwencja mi odpowiada.

iWatch-1

Projektantem tego cacka jest niejaki Martin Hajek. Trzeba przyznać, iż koncepcja bardzo mu się udała. Daję głowę, że gdyby Apple wprowadziło na rynek właśnie taki produkt, to odniosłoby nim kolejny wielki sukces. Abstrahując od tej koncepcji ciekawi mnie sam fakt wdrożenia iWatch. Dajmy na to wykładowcy i nauczyciele, którzy zabraniają ściągać i używać komórek. Jak oni ustosunkują się do iWatch? Będzie trzeba zdejmować zegarek przed kolokwium? Czy może kompletnie nie będą w to wnikać? Ciekawe…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...