Walentynki z Apple Store

2013-vady-home-hero

Co prawda do Walentynek został jeszcze ponad tydzień, już teraz Apple promuje swoją kolejną akcję promocyjną. Firma przygotowała z tej okazji liczne promocje. Wszystkie one dostępne są w Apple Store na oficjalnej stronie internetowej Apple.

2013-vady-home-title_GEO_PL

 

Uczucia można wyrazić w niejeden sposób. Podaruj iPada. Albo iPada mini. Właśnie tym hasłem firma promuje swoje gadżety. Możemy również zaobserwować życzenia składane klientom przy opcji kupna iPoda touch oraz iPoda nano. Niech w Waszym związku będzie jeszcze więcej miłości. Niech te Walentynki będą dla kogoś wyjątkowe. Właśnie w taki sposób Apple próbuje przekonać nas do zakupu swoich urządzeń mobilnych. Ponadto Apple proponuje rozmaite gadżety w miłosnej kolorystyce. Co ciekawe istnieje możliwość wykonania bezpłatnego laserowego grawera. Możemy także kupić futerał na iPada z napisem „Kocham Cię. Teraz masz to na piśmie.”. Ponadto Apple pakuje nasze prezenty w miłosne opakowania. Jeszcze jest czas, do Walentynek pozostało 8 dni, spraw swojej Walentynce prezent!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...