Porównanie gabarytów iPad 5, iPad 4, iPad mini oraz iPhone 5

macrumors-ipad5a

iPad 5 zbliża się wielkimi krokami. Mamy dla Was kolejną koncepcję stylowego wyglądu i porównanie do innych wersji iPada oraz do iPhone 5. Koncepcja ta oparta jest na wiarygodnym przecieku, więc mamy podstawy, aby twierdzić że prawdopodobnie tak właśnie wyglądać będzie iPad 5.

macrumors-ipad5b

Kolejna generacja iPada zestawiona została z iPadem 4, iPadem mini oraz z iPhone 5. Koncepcja w głównej mierze bazuje na wyglądzie szczególnie iPada mini. Wierzymy, że rozmiary przedstawione na zdjęciach będą właściwościami iPada 5.

macrumors-ipad5c

iPad 5 prawdopodobnie zostanie ‚obcięty’ z niepotrzebnych ramek górnej i dolnej. Twórca koncepcji przewidział, że będzie on 4mm krótszy i 17mm węższy od iPada 4. Niektóre plotki mówią, że piąta generacja iPada ma się pojawić jeszcze w marcu.

macrumors-ipad5d

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...