iOS 6.1.1 w drodze z dużymi usprawnieniami dla map.

Wygląda na to, że Apple chce zrobić wszystkim na złość. Wszystkie update firmware w wersji po pierwszej ‚kropce’ np. 6.1, 5.1, 4.1 etc. uważane są za duże update’y. Te ze zmienną numeracją po drugiej kropce np. 6.1.1, 5.1.1, 4.2.1 uważane są za kosmetyczne bez większych zmian. Te drugie do tej pory wychodziły praktycznie wyłącznie jako łatki na exploity wykryte przez grupy hakerskie realizujące projekty Jailbreak’a.

Zrzut ekranu 2013-02-06 (godz. 19.36.39)

Tym razem będzie inaczej. Wygląda na to, że pomimo iż soft ma numer kodowy 6.1.1 (taki został wysłany do developerów) i zawiera oczywistą miniłatkę na dziurę wykorzystywaną przez exploita Evad3rsów w evasi0n niesie ze sobą jeszcze dość duży update ze wsparciem dla map Apple. Ma to być swoistym wabikiem zachęcającym użytkowników do aktualizacji softu..  bez Jailbreaka…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...