Evasi0n Jailbreak iOS 6.0/6.0.x/6.1 Sprawdzony! Bezpieczny!

Jeszcze wczoraj wieczorem, jak na prawdziwego, nieufnego redaktora przystało, uważając się za dociekliwego kolegę z redakcji postanowiłem sprawdzić radosną twórczość zawartą w artykule kolegi EVASI0N JUŻ JEST! ZRÓB JAILBREAK UNTETHERED NA IOS 6 / 6.1.

 035

Co prawda miał powstać krótki filmik instruktażowy ale rozładowała mi się kamera a było już całkiem późno i nie chciałem w nieskończoność odkładać pójścia spać. Może, któryś z pozostałych redaktorów zdecyduje się na nakręcenie krótkiego instruktażu do czego kolegów i koleżankę rodzynka zachęcam gorąco.

Tak czy inaczej jedno co trzeba przyznać to to, że żaden film instruktażowy, osobie z IQ przynajmniej 10 nie będzie potrzebny. Proces został uproszczony do granic możliwości i ogranicza się do podłączenia urządzenia wyposażonego w iOS 6.0/6.0.1/6.0.2/6.1 i kliknięciu w przycisk ‚Jailbreak’ potem ikonki ‚Jailbreak’ i restartu urządzenia. Gotowe!

Cały proces szczegółowo opisano na AppleiPhones.pl w artykule: EVASI0N JUŻ JEST! ZRÓB JAILBREAK UNTETHERED NA IOS 6 / 6.1. Po moim ‚sprawdzeniu’, potwierdzam: Jailbreak wykonany z tym instruktażem jest bezpieczny. Zachęcam do instalacji iOS 6 w dowolnej wersji i do wykonania Jailbreak’a tą: EVASI0N JUŻ JEST! ZRÓB JAILBREAK UNTETHERED NA IOS 6 / 6.1 metodą.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...