evasi0n Jailbreak dla iOS 6.1.2 dostępny publicznie

Słowo ciałem się stało. Zapowiadana wcześniej na AppleiPhones.pl aktualizacja evasi0n do wykonania untethered Jailbreak dla iOS 6.1.1 i 6.1.2 jest już dostępna oficjalnie do pobrania ze strony evasion.com. Jest to naprawdę dobra wiadomość. Jeszcze nigdy tak szybko nie zaktualizowano Jailbreak’a typu Userland dla poprawek iOS.

040

Nie ukrywam, że hakerzy tworzący evasi0n poszli krok dalej  niż ich poprzednicy próbując tym samym pokonać Apple ich własną bronią. Kod evasi0n jak również cała algorytmika postępowania programu została celowo tak skomplikowana aby specjalistom Apple jak najdłużej zajęło znalezienie luki, która wykorzystuje grupa evad3rs.

W niektórych kręgach mówi się również o progresywnym postępowaniu aplikacji polegającym na automatycznym przełączaniu się na inną metodę i innego exploita w przypadku gdyby pierwszy był już nieaktualny z powodu aktualizacji iOS.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...