Przewidywalne, nudne Apple!

Coś się zaczyna dziać niedobrego ale również widać w tym lekki powiew świeżości. To straszne, że Apple stało się na tyle przewidywalne, że analitycy kuszą się o tworzenie map rozwoju konkretnych produktów Apple. Poniżej prezentuję jedną taką, w której doskonale widzimy zagęszczenie premier na trzeci kwartał finansowy tego roku.

kuo_2013_apple_roadmap_appleipads_pl

Chyba każdy zdążył się przyzwyczaić do tego kiedy mniej więcej Apple prezentuje odświeżony produkt. Kiedyś w czerwcu a teraz na krótko przed gwiazdką szukamy nowego iPhone na półkach w galeriach handlowych niczym przycisku zaloguj na dowolnej stronie internetowej (po prawej u góry).

A może w tym szaleństwie jest metoda? Może właśnie z tej strony jest to niesamowite, że na niektóre wydarzenia czekamy jak na święta bo ich występowanie w danym okresie jest tak dla nas oczywiste jak przycisk ‚zaloguj’ w prawym górnym rogu ekranu. Apple kreujące kult produktu to coś co zdaje się całkiem nieźle pasować do powszechnie znanych dewiz tej firmy.

Sam już nie wiem. To Apple rozwija się dalej czy powoli wrzuca wsteczny?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...