Jailbreak untethered dla iPada mini od Evad3rs zaraz po premierze iOS 6.1

evad3rs

Jak się dziś dowiedzieliśmy narzędzie do zrobienia jailbreak’a zostanie upublicznione zaraz po premierze iOS 6.1 przez nowo stworzoną grupę Evad3rs. Członkami grupy ‚Oszustów’ są znani nam Pod2g, Planetbeing, Musclenerd oraz Pimskeks. Narzędzie, które stworzyli czeka już tylko za tym, jak Apple wyda iOS 6.1. Dzięki niemu będziemy mogli zrobić jailbreak untethered iPadowi mini, a także iPhone 5 i wszystkim innym starszym urządzeniom.

PB1

Pod2g zniecierpliwiony nawołuje na swoim Twitterze Apple do wydania iOS 6.1. Trzeba mieć niezły tupet, żeby grać tak na nosie gigantowi z Cupertino. Jak na razie tylko starsze urządzenia pod iOS 6 mogły zrobić jailbreak, ale był to jailbreak tethered – nietrwały. Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu każdy będzie mógł zrobić jailbreak untethered, a ja w końcu zaktualizuje swój soft : )

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...