Jailbreak iOS 6.1 Untethered w niedzielę! Tethered od zaraz!

iOS 6.1 właśnie ujrzał światło dzienne. Dev-team na swoich twitterach powoli zaczynał się zastanawiać czemu tak długo trwa betatesty nowej odsłony iOS. Panowie z grupy Dev zdawali się już niecierpliwić tym faktem tak jakby narzędzie do Jailbreaka było gotowe już dłuższą chwilę. Istotnie tak jest.

Zrzut ekranu 2013-01-28 (godz. 21.25.30)

W myśl starego powiedzenia Dev-teamu „Sunday is Funday”, narzędzie o nazwie Super Bowl będzie miało swoją premierę. Twórcami nie są już niestety podstarzali Dev-team’owcy a zupełnie nowa grupa choć złożona ze znanych osobistości sceny Jailbreakingu. Grupa Evad3rs to Pod2g i Planetbeing. To dzięki nim w najbliższą niedzielę każdy z nas będzie mógł wykonać kolejnego Jailbreak’a.

Jeśli ktoś już naprawdę nie może się doczekać iOS 6.1 pozostaje na tę chwile Tethered JB. Można go wykonać za pomocą najnowszego redsn0w oszukując program, paczką z iOS 6.0. Jak to zrobić?

  1. Zainstaluj iOS 6.1 tak jak iTunes przykazał
  2. Uruchom redsn0w (Pobierz: MAC | WIN)
  3. Wybierz Extras > Select i wskaż starszą wersję iOS 6.0 (Pobierz: iOS 6.0)
  4. Teraz wróć do głównego ekranu redsn0w i kliknij Jailbreak
  5. Wykonuj wszystkie kolejne instrukcje
  6. Enjoy!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez RSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...