Ashton Kutcher i Josh Gad gośćmi Macworld/iWorld 2013

macworld:iworld

Ashton Kutcher i Josh Gad grają główne role w filmie jOBS. Nie będziemy tu po raz kolejny rozwodzić się o doborze aktorów do tej produkcji. Dziś dowiadujemy się, że obydwoje wezmą udział w konferencji Macworld/iWorld, która odbędzie się 31. stycznia w Moscone Center West w San Francisco. Pierwszego dnia na spotkaniu zatytułowanym „Playing Steve & Woz” będa opowiadać o swoich odczuciach związanych z graniem tych dwóch postaci. Na konferencji swój udział potwierdził również znany artysta Will.i.am. Weźmie on udział w dyskusji na temat przyszłości gadżetów oraz ogólnie technologii.

Impreza Macworld/iWorld to prestiżowa już seria konferencji i spotkań na temat Apple. Od 2009 roku nie uczestniczy w niej bezpośrednio firma Apple, lecz bierze w niej udział wiele postronnych podmiotów. Bilety na konferencję można nabyć już za 25 dolarów. Impreza potrwa do 2. lutego.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...