Uwaga na złośliwy Jailbreak iOS 6.0.1 (!)

Wygląda na to, że większość artykułów dostępnych w internecie na temat nieoficjalnego Jailbreaka iOS 6.0.1 to zwyczajna pogoń za sensacją. Owszem nie wykluczam, że w wielu przypadkach operacja się powiedzie jednak dla zwykłego Jana Kowalskiego może jedynie skończyć się płaczem. Apple zablokowało możliwość pobierania i zapisywania plików SHSH dla iOS 6.0 zaraz po tym jak udostępniło wersję iOS 6.0.1. Co to oznacza w praktyce?

Jeśli z jakiejś przyczyny wgranie nowego softu się nie powiedzie pozostaniemy z unieruchomionym telefonem. Jedyną możliwością ratującą nas w tej chwili będzie powrót do starszej wersji iOS (5.x.x) bez możliwości synchronizacji z danymi sprzed nieudanej operacji Jailbreak. Nie chcę w żadnym wypadku wynosić się ponad innych znawców tematu ale ostrzegam – bądźcie ostrożni. Gdy już będzie istniała bezpieczna metoda wykonania Jailbreaka na iOS 6.0.1 poinformuje o tym niezwłocznie.

Ostrzeż innych! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...