Pierwszy na świecie iPad mini z 24-karatowego złota

Zawsze zastanawiało mnie ‚po co?’ tworzone są tak ekskluzywne gadżety. Przecież za kilka lat wnętrzności tego iPada nie udźwigną najnowszej aktualizacji Angry Birds. Widocznie są na świecie osoby, których to nie interesuje. Pławią się one w luksusie i muszą mieć coś, co wyróżni ich z miliardów ludzi żyjących na tym ziemskim padole. Ich potrzeba bycia lepszymi od innych jest tak wielka, że wydają astronomiczne kwoty na właśnie takie cacka.

Angielska firma Gold and Co. wypuściła właśnie limitowaną edycję 250. iPadów mini, które pozłacane są 24-karatowym złotem. Firma słynie z wcześniejszych takich produkcji (m.in. iPad 3, iPhone 4S, iPhone 5, czy BlackBerry Bold 9900). Jak na razie cena pozłacanego iPada mini nie jest jeszcze znana. Złota wersja iPhone’a 5 kosztowała 5000 dolarów. Trzeba przyznać, że ciekawa propozycja, jednak czy ekonomiczna? Nie balibyście się iść z takim iPadem, czy iPhonem po ulicy?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...