iPad mini z technologią retina display już w 2013

iPad mini odniósł sukces. Z tym twierdzeniem zgodzi się chyba każdy. A co gdyby do iPada mini dołączono technologię retina display? Właśnie takie wieści przychodzą dziś zza oceanu. iPad mini z wyświetlaczem retina jest w trakcie przygotowań, a data jego premiery planowana jest na 2013 rok. Prawdopodobnie już w drugiej generacji iPada mini zobaczymy retina display.

iPad mini posiada obecnie produkowany przez Chińczyków ekran o rozdzielczości 1024 x 768. Następna generacja będzie posiadać rozdzielczość 2048 x 1536 (324 ppi). Przypominamy, że Apple wprowadziło do iPada technologię retina display dopiero w czwartej generacji. Oby wieści ze Stanów Zjednoczonych się sprawdziły, bo iPad mini z wyświetlaczem o przekątnej 7,9 cala i retina display na pewno będzie prezentował się imponująco.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...