iPad mini & iPad 4 – popyt i podaż

Przed momentem mój ‚przedmówca’ informował Was o sprzedanych trzech milionach iPadów. Warto podkreślić, że statystyka ta nie uwzględnia ilości sprzedanych poszczególnych urządzeń. Co z tego wynika?

Jak się okazuje w niektórych sklepach Apple (m.in. w USA, czy w Kanadzie) zaczęło brakować iPada mini. Można je co prawda zamawiać, ale czas oczekiwania to około 2 tygodnie. Dla kontrastu iPad z technologią retina display (czy też nieoficjalnie nazwany przez fanów jako iPad 4) dostępny jest ‚od ręki’ (3-5 dni roboczych) również w polskim sklepie internetowym Apple. Jego ceny wahają się od 2199zł (16GB) do 2999zł (64GB). Na pewno spodziewać się możemy zwiększonego popytu, a co za tym idzie (wszak marketingowcy z Apple nie są głupi) również podaży, na kilka tygodni przed świętami.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...