iPad 4 vs. iPad 3 – Spiesz się powoli..

Czy naprawdę należało się tak spieszyć z udostępnieniem nowszej odsłony iPada? Co takiego ma w sobie iPad 4 czego nie miał iPad 3? A może to zwykła polityka mająca na celu polepszenie wizerunku Apple?

iPad 3 i iPad 4 wyglądają dokładnie tak samo. Różnice to praktycznie wyłącznie nowy układ Cortex A6 i nowe złącze Lightning. Coś poza tym? Z pewnością Apple zaskoczyło swoich inwestorów tym, że na jednej konferencji odświeżyło kilka linii urządzeń. Poza tym, w złym tonie wydaje się byłoby wdrożenie iPada Mini i pozostawienie standardowego dużego iPada w świadomości klienckiej jako tego starszego, gorszego..

Poniżej film przedstawiający proste porównanie wydajności. Sami wyciągnijmy wnioski cóż takiego Apple chciało osiągnąć wdrażając iPada 4.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...