Apple zaczyna świąteczną kampanię

Niektórzy z nas pamiętają pewnie czasy, w których na gwiazdkę dostawało się pomarańcze lub czekoladę i cukierki. Te czasy prawdopodobnie bezpowrotnie minęły. Teraz na Święta dostaje się super wypasiony sprzęt i najnowsze gadżety. Apple o tym wie, dlatego w okolicach Bożego Narodzenia organizuje rozmaite akcje mające na celu zdobycie jak największej ilości potencjalnych klientów.

Tym razem Apple w swoim sklepie internetowym promuje iPada mini, jako dobry prezent pod choinkę. The year’s biggest gift. Only smaller. Właśnie takich słów użyło Apple do zachęcenia wszystkich klientów do zakupu swojego najnowszego gadżetu. Patrząc na to w miarę obiektywnie, iPad mini nadaje się na prezent doskonale. Jest mały, a jednocześnie ma w zupełności wystarczające ‚wnętrzności’ (takie same, jak iPad 2). To jedna ze świątecznych akcji Apple. Spodziewać się możemy kolejnych. Liczymy na to, iż Apple podtrzyma tradycję i na 12 dni przed Bożym Narodzeniem wyda swoją aplikację informującą o codziennych darmowych aplikacjach, kawałkach muzycznych, czy filmach. Z pewnością AppleApps.pl poinformuje Was, gdy tylko Apple wyda taką apkę.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...