Apple: Patent pudełka z podstawką dla iPad i iPhone

Wiele osób narzeka na ceny Smart Cover do iPada, który służy nie tylko za osłonkę wyświetlacza ale również i przede wszystkim za stojak umożliwiający korzystanie z iPada jednocześnie obiema dłońmi.

Apple chyba ma dosyć swoich bezużytecznych pudełek, które poza funkcją opakowania nie wnoszą kompletnie nic – żal wyrzucić bo to Apple ale też kompletnie nie ma co z tym zrobić.

Firma z Cupertino wpadała na pomysł aby pudełko służyło również za … dock (stojak z funkcją ładowania). Otóż najprawdopodobniej kończy się era kartonowych pudełeczek. Teraz będzie dominowało tworzywo sztuczne. W sumie się zastanowić czy do produkcji trafi pudełko z funkcją Dock’a czy dock z funkcją pudełka. Być może nie będzie to jedyne opakowanie. A może Apple zamierza oddzielnie sprzedawać to rozwiązanie?

Jeden z amerykańskich blogerów poirytowany całym tematem pudełek, stojaków, docków, na które, jego zdaniem nie potrzebnie wydaje się pieniądze postanowił zademonstrować swoje bezpłatne rozwiązanie – nie mniej funkcjonalne. Gratulujemy fantazji:

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...