Tim Cook przeprasza za Apple Maps w iOS 6!

Tak też się stało. Tim Cook wystosował list otwarty do całej społeczności sympatyków i posiadaczy urządzeń firmy Apple z oficjalnymi przeprosinami za obecne funkcjonowanie aplikacji Apple Maps. Przyznał, że w obecnej wersji aplikacji nie da się używać ‚na serio’ a raczej jako mało funkcjonalną zabawkę. Poniżej treść oficjalnych przeprosin.

„Jest nam niezmiernie przykro z powodu frustracji naszych klientów i robimy wszystko, co możemy, aby aby poprawić funkcjonalność Apple Maps… Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak zaproponowanie alternatywy w postaci aplikacji znajdujących się w App Store, takich jak Bing MapQuest i Waze lub polecić używanie Google Maps za pośrednictwem Mobile Safari lub Nokia Maps.”

Z całą pewnością szczerość Tima zasługuje na pochwałę. Mało którego szefa firmy stać na to aby odesłać klientów do konkurencji przyznając się do błędów. Właściciel firmy nawet jeśli jest przekonany o kiepskiej jakości swojego produktu i tak będzie wychwalał go pod niebiosa. My Polacy znamy to chyba aż za dobrze?..

Lubię to! Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...