Odświeżony iPad 3 na wtorkowej konferencji Apple

To będzie pracowity tydzień w świecie technologii. Aż trzy wielkie imprezy planowane są na ostatni tydzień października. Po pierwsze długo oczekiwana impreza Apple, na której poznamy iPada Mini oraz, jak się dzisiaj dowiadujemy również odświeżoną wersję iPada 3. Oprócz tej imprezy będziemy również świadkami wielkiego eventu Microsoftu, na którym to zaprezentowany zostanie Windows 8. Również Google nie pozostaje z tyłu i zaprezentuje jeszcze w tym tygodniu swoje nowości.

Wracając do tematu – odświeżona wersja iPada 3 posiadać ma wejście Lightning, dokładnie takie samo, jak jego starszy brat iPhone 5. Ponadto możemy się spodziewać również nowego, bardziej zoptymalizowanego procesora, bardziej wydajnego monitora i być może baterię o jeszcze większej wydajności. Niektórzy twierdzą, że odświeżona wersja iPada 3 może nawet podobnie, jak iPhone 5, posiadać wsparcie dla sieci LTE. Przekonamy się już we wtorek!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...