iPad mini i zapowiedź iPada 4!

O ile iPada mini każdy się już spodziewał, to nie było mowy nic odnośnie iPada 4. Co prawda pisałem dziś już o zdjęciach części czwartej generacji iPada, które wyciekły do internetu, ale była to raczej daleka perspektywa. A tu taka niespodzianka.

iPad 4 będzie miał nowy proces A6X (ponoć dwa razy szybszy od A5X). Lepsza bateria (do 10h pracy), FaceTime 720p oraz wsparcie dla LTE). Szybsze Wi-Fi i oczywiście złącze Lightning. Wygląd – ten sam, cena – ta sama.

iPad mini będzie ważył ponad dwa razy mniej niż jego starszy brat. Tył wykonany został z aluminium (tego nie pomalujesz). Przekątna jego ekranu to 7,9 cala. Rozdzielczość jest ta sama, jak w przypadku iPada 2, procesor A5. Oczywiście również złącze Lightning. Do kupienia w USA w opcji przedsprzedaży już 26. października. Ceny przedstawiają się tak, jak informowaliśmy. Co ważne iPad mini trafi do Polski już w pierwszym rzucie! Ogólne pierwsze wrażenie całkiem w porządku 🙂

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...