Co pokaże Apple na kolejnym Keynote?

To jest właśnie to. Nie dajmy się ponieść negatywnym emocjom po Keynote, na którym Apple nie pokazało nic nowego, innowacyjnego, wspaniałego jak tylko ta firma potrafi. Zauważmy, że praktycznie każda konferencja w ostatnich czasach kończy się w ten sposób. Nie dlatego, że Apple nie ma już pomysłów – bynajmniej – to jest właśnie pomysł Apple.

Nie ważne co mówią byleby mówili – Apple wie o tym doskonale. Przykłady można mnożyć: Pierwsza linia iPodów, pierwszy i praktycznie każdy kolejny iPhone, iPad, etc. Każde z tych urządzeń spotkało się z ogromną niechęcią opinii publicznej tuż po konferencji. iPhone 5 to tylko kolejny przykład.

Niezadowolenie mas sięga tego stopnia, że raz na jakiś czas ktoś do sieci wrzuci swój pomysł na pośmianie się z firmy z jabłkiem w logo i jej produktów. Największe zagęszczenie tego typu materiałów w sieci to oczywiście okres po każdym kolejnym Keynote.

I tak w kółko. Apple reklamuje produkt, który zdaniem opinii nie jest wcale niczym nadzwyczajnym. Parę tygodni później gdy już pierwsze egzemplarze ukazują się na rynku wzmaga się zainteresowanie tych, którzy tak strasznie narzekali. Powstają filmy, obrazki i inne prześmiewcze materiały, które rozprzestrzeniają się po internecie w zadziwiającym tempie. Jest to darmowa reklama, która dociera do wszystkich – entuzjastów i krytyków Apple. Ci drudzy są zadowoleni, że mogą piętnować tych pierwszych, pierwsi zaś usilnie próbują się bronić.. niestety bez niezbitych argumentów.

Po czasie jednak gdy urządzenie mają już entuzjaści i gdy w ręku mają najlepszy argument na to, że sprzęt jest świetny, intuicyjny, lepszy od wszystkich innych androjidów bo mogą zrobić na nim wszystko to samo i więcej w tym samym lub krótszym czasie, wygodniej, swobodniej i łatwiej…

Przekonują tym samym kolejnych niedowiarków, że świat Apple jest tym lepszym miejscem aż do kolejnej konferencji, na którą przecież wszyscy czekają i nie mogą się doczekać kiedy ujrzą kolejny świetny produkt a tu.. zawód.

I oczywiście nikt już dawno nie pamięta, że tak samo było poprzednim razem… To tylko kwestia czasu kiedy wszyscy będą chcieli mieć iPhone 5.

Poniżej jeden z nowszych zabawnych filmów na temat Apple. Całkiem niezły pomysł w nieco grunge’owym tonie.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...