Nowe gniazdo dla nowego iPhone/iPad [foto]

Najprawdopodobniej Apple chce zastąpić dotychczasowy Dock Connector w swoich urządzeniach na ‚lepszy model’. Pytanie tylko po co? Choć przywykliśmy już dawno do tego, że Apple kocha zmiany estetyczne ciężko wyobrazić sobie, że Tim Cook będzie chwalił się nowym connectorem tylko dlatego, że jest … ładniejszy (?!).

Najprawdopodobniej estetyka pozostanie jednak na drugim planie. Prawdopodobnie Tim ma coś większego w zanadrzu. Mam tu oczywiście na myśli nową funkcjonalność, która wymaga od firmy przebudowania złącza i tym samym zapewnienia nowych możliwości urządzeniu. Zawiodę się jednak wtedy gdy okaże się, że cały hałas wyłącznie o USB 3.0 i jego możliwości choć nie ujmując technologii bo jest imponująca.

Oczywiście nie muszę dodawać (co nie podlega najmniejszej wątpliwości) w nowe gniazda i wtyczki zostanie wyposażony najnowszy iPhone i iPad Mini, których tak niecierpliwie oczekujemy. Poniżej fotki nowego connectora. Wyraźnie dwa różne typy zakończone tym samym gniazdem. Dodatkowo zwróćcie uwagę gdzie umieszczone zostało gniazdo słuchawek. A to dopiero ciekawostka.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco! AppleiPhones.pl goni nas nieubłagalnie! Pomóż szybciutko przekroczyć magiczną liczbę pół tysiąca fanów! Like It! Lub to! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...