Zawartość plecaka Steve’a Wozniaka!

Steve Woźniak (założyciel firmy Apple) pozstanowił pochwalić się mediom swoją kolekcją użytkowanej ciągle elektroniki. Oczywiście większość z gadżetów to sprzęt firmy Apple. Wielu z nas może się poczuć zawstydzonymi. Jeśli jeszcze kiedykolwiek podczas odprawy celnej przy przejściu granicznym zdarzy ci się narzekać na czas jego trwania pomyśl o Woz’ie. Ten to dopiero ma problem..

W jego plecaku podróżnym znajduje się kilka iPhone’ów, iPad i MacBook Pro, pełen asortyment kabli i złącz, myszka Bluetooth, lornetka, zagraniczne zasilacze , okulary pryzmatyczne do oglądania filmów w łóżku, okulary przeciwsłoneczne, stopery do uszu.

Dodatkowo nieskończona liczba długopisów i ołówków, Gameboy, Amazon Kindle, kilka zegarków, Droid RAZR, Galaxy Nexus (x2), 4G Mi-Fi (x2) i jej iPody Nano wraz z opaskami na nadgarstek.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco! AppleiPhones.pl goni nas nieubłagalnie! Pomóż szybciutko przekroczyć magiczną liczbę pół tysiąca fanów! Like It!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...