WWDC 2012 już 11 czerwca! Bilety wyprzedane!

Już 11 czerwca w Moscone Center w San Francisco punktualnie o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja World Wide Developer Conference 2012, na której Apple jak zwykle pokaże światu swoje mocno skrywane sekrety… na pewno chociaż jeden z nich jest mocno skrywany bo jak powszechnie wiadomo, że Apple do perfekcji nauczyło się sterować plotkami na temat swoich nowinek. W tan sposób rozpuszczając odpowiednią ilość plotek zapewnia sobie bezpłatną reklamę na odpowiedniej ilości szanujących się portali.

Nieoficjalnie wiadomo, że na czerwcowej konferencji zobaczymy nowego Mac OS X Mountain Lion, iTunes 11 i oczywiście to co najbardziej interesuje fanów iPada – iOS 6! Mimo iż bilety są piekielnie drogie ($1599) to chętnych na nie nie brakowało gdyż wszystkie rozeszły się w mgnieniu oka.

Osobiście nie mogę się już doczekać 11 czerwca. Możliwe, że Apple jak niegdyś udostępni video-streaming choć jest to mało prawdopodobne. Tak czy inaczej będziemy donosić na bieżąco w trakcie konferencji o wszystkich nowinkach.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przezRSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...