MacBook Touch – genialne połącznie MacBooka z iPadem

Jakiś czas temu Apple zastanawiało się nad wprowadzeniem dotykowych wyświetlaczy do swoich iMac’ów. Pomysł pomimo, że zakończył się międzynarodowym patentem mimo wszystko spalił na panewce. Podobno jeszcze sam Steve Jobs testował prototyp urządzenia i jego podsumowanie zakończyło prace nad nową linią iMaców. Powodem była zdecydowana niewygoda w korzystaniu z tak dużego wyświetlacza dotykowego. Steve’a po 15 min pracy bolały ręce i ramiona od machania po tak dużym wyświetlaczu.

Choć zastosowanie dotyku w dużych wyświetlaczach zostało przesadzone w fazie testów to jednak dało podstawy do ukierunkowania pomysły w inną stronę. MacBooki bowiem (linia laptopów Apple) posiadają znacznie mniejsze ekrany, które przy odpowiedniej modyfikacji tych jakby nie patrzeć urządzeń przenośnych, mogłyby z powodzeniem być obsługiwane interfejsem dotykowym.

Na filmie przedstawiono śmiałą koncepcję zastosowania wyświetlaczy dotykowych w MacBookach.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przezRSS lub Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...