iPad 3 sponiewierany

Nie bardzo wiem co poza ewentualną promocją może nieść spektakularne zniszczenie iPada. Pierwszy film nie bardzo ma co promować, nie mniej jednak wnioski płynące z przedstawionego doświadczenia dadzą nam pewien ogląd na to co może…

się stać z naszym iPadem jeśli nie będziemy go należycie traktować. Dodatkowo warto wspomnieć, że wymiana tego kluczowego podzespołu nie należy do najtańszych w naszym nadwiślańskim kraju. Kolejne dwa filmy to już wiekowy standard z przymrużeniem oka.

 

iPad 3 vs. HK53 – nic dodać nic ująć…

 

Ostatni to niestety powtórka z iPad 2 gdyż firma Blendtec, zajmująca się sprzedażą swojego niezwykłego blendera postanowiła iPada 3 nie ruszać. Czyżby Apple zrobiło małego psikusa firmie Blendtec? Być może ten fantastyczny blender nie poradził sobie z iPadem 3?! Konkluzje i sugestie mile widziane w komentarzach.

Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! obserwuj  AppleiPads.pl  na  Blipie,  Twitterze,  Flakerze,  Facebooku, przez  RSS lub Google+.  Każda  ‘Lubiąca’  osoba  przyczynia  się  do  codziennego  wzrostu  chęci  napisania  kolejnego  artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...