Microsoft wypowiada wojnę Google

W obliczu ostatnich wydarzeń – mam na myśli zmianę polityki Google na inwigilatorską o czym głośno wszem i wobec – Microsoft przygotowuje ofensywę w postaci agresywnej kampanii reklamowej związanej z produktem zwanym Office 365 – w skrócie – poczta od MS. Na czym zatem polega… polityka Google, z której wyśmiewa się Microsoft? Popatrzmy:

 

Warto dodać, że Microsoft nie martwi się raczej o to, że Google będzie zbyt dużo wiedziało o swoich użytkownikach. MS zauważyło zwyczajnie dobry moment na własna kampanię. W momencie gdy wielu zastanawia się nad przyszłością własnych danych, maili, ochroną własnej prywatności dobrze pokazać światu alternatywną usługę, która podobnych problemów nie nastręcza. To właśnie Office 365 – zdaniem Microsoft.

Jak zatem MS chce promować własny produkt? Jak zwykle – prześmiewczo. Poniżej dwie reklamy MS Office 365 – jedna starsza ale wciąż na czasie i druga… Moim zdaniem kiepska ale amerykanie podobną ją kupili… Zachęcam do obejrzenia.

 

 

Bądź na bieżąco poprzez subskrypcję AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! obserwuj  AppleiPads.pl  na  Blipie,  Twitterze,  Flakerze,  Facebooku, przez  RSS lub Google+.  Każda  ‘Lubiąca’  osoba  przyczynia  się  do  codziennego  wzrostu  chęci  napisania  kolejnego  artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...