iPad 3 czy iPad HD ?

Świat obiegła niedawno plotka dotycząca rzekomej zmiany nazwy iPada 3 na iPad HD. Pytanie tylko dlaczego Apple miałoby zmieniać nazwę? Jak nazywałby się kolejny iPad 4? iPad HD2 ? Bo z tego co mi wiadomo gdy Apple raz wprowadzi Retina Display to z pewnością z niego nie zrezygnuje tak więc każdy następny iPad… również będzie HD. Dlaczego zatem Apple miałoby decydować się na tak drastyczne posunięcie? Czy utrudnienie w kolejnym nazewnictwie nie jest przypadkiem ułatwieniem … w pewnym stopniu.

Otóż okazuje się, że na horyzoncie widać kolejne urządzenie firmy Apple. Tim Cook mówił o tym przy okazji jednego z wywiadów cytując niegdyś Steve’a Jobsa (czyt. Apple zaskoczy nas w tym roku). po takiej zapowiedzi powinniśmy spodziewać się nowości nie tylko w liniach dotychczasowych urządzeń.

Głośno mówi się o iPadzie Mini, który w obliczu zmiany nazewnictwa 10 calowego iPada na iPad HD otrzymałby prawdopodobnie nazwę bez przyrostka (iPad). Tak więc mimo iż nieprawdopodobne to już za chwilę możemy dysponować szerszym wyborem tabletów – iPad i iPad HD.

Nie zamierzam kwestionować tego rozwiązania tylko dlatego, że Steve Jobs za życia był przekonany, że mniejszy wyświetlacz nie zagwarantuje tej funkcjonalności i nie będzie tak wygodnym urządzeniem. Kategoryczne zaprzeczenie na temat tego co mówić Jobs mogłoby szybko odbić się czkawką tak jak w przypadku tych, którzy twierdzili, że nigdy przenigdy Apple nie wyprodukuje 11 calowego MacBooka Air.

Bądź na bieżąco poprzez subskrypcję AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! obserwuj  AppleiPads.pl  na  Blipie,  Twitterze,  Flakerze,  Facebooku, przez  RSS lub Google+.  Każda  ‘Lubiąca’  osoba  przyczynia  się  do  codziennego  wzrostu  chęci  napisania  kolejnego  artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...