9:42 AM – Magiczna godzina prezentacji iPad 3

Zapewne nie wszyscy zauważyli jednak za chwilę wszystko będzie jasne. Wszystkie zdjęcia wyrenderowane przez Apple na stronę firmy czy tez te użyte w reklamach … wskazują godzinę 9:42 AM (niektóre 9:41 lub 9:43). Czy ktokolwiek pokusił się o zadanie pytania dlaczego tak jest?

O odpowiedzi poproszono kilku pracowników firmy Apple. Okazało się, że żaden z nich nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie inaczej jak to, że to odgórne zarządzenie jeszcze za czasów świetności Steve’a Jobsa.

Po pewnym czasie jednak odpowiedź na to pytanie ujrzała światło dzienne. Jeden z pracowników poznał odpowiedź i postanowił oznajmić ją jednemu z popularnych mediów zagranicznych dlatego i my śpieszymy z odpowiedzią.

Każda z konferencji Apple jest dokładnie przemyślana. Każda z informacji padająca na forum developerów w trakcie Keynote lub WWDC jest zaplanowana odpowiednio w czasie. Nowe produkty są prezentowane światu mniej więcej koło połowy czasu przewidzianego na konferencję. Jest to przeważnie godzina 9:42 AM według czasu dla miejsca, w którym odbywa się prezentacja. Cały zabieg ma polegać na tym aby prezentowane urządzenie wskazywało czas obecny na prezentacji co wielu ma wprawić w osłupienie. Ot cała tajemnica.

Jeśli zatem ktoś nie chce siedzieć przed komputerem od równej 19:00 czasu polskiego w oczekiwaniu na nowości wynikające z premiery nowego urządzenia, wystarczy, że zajrzy do internetu ok 19:40 i przygotuje się na to, że za chwilę rss’y, fb, g+, blip i Twitter i wiele innych będą pękały w szwach od informacji na temat iPada 3. 7 marca będziesz mógł znaleźć potwierdzenie tych słów.

Bądź na bieżąco poprzez subskrypcję AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! obserwuj  AppleiPads.pl  na  Blipie,  Twitterze,  Flakerze,  Facebooku, przez  RSS lub Google+.  Każda  ‘Lubiąca’  osoba  przyczynia  się  do  codziennego  wzrostu  chęci  napisania  kolejnego  artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...