Microsoft Office na iPad – Pierwsze zdjęcie!

Wygląda na to, że Microsoft przestał już dawno robić czarny PR (pijar) iPadowi i wreszcie wziął sobie do serca jak ważnym i przełomowym urządzeniem jest tablet Apple a każdy dzień bez wiodącego oprogramowania firmy to dzień strat finansowych.

Tworzenie, edycja i prezentacja dokumentów Word, Excel i PowerPoint to zadania stawiane przed aplikacją firmy Microsoft. Ciekawostką może być fakt, że Microsoft kategorycznie odciął się od spekulacji na temat tabletowej wersji pakietu Office na urządzenia z systemem Android.

To nie pierwsze wsparcie MS dla Apple.Office został również udostępniony dla Maców co zostało wymuszone wieloletnią umową sporządzoną na piśmie jeszcze pomiędzy Stevem Jobsem a Billem Gatesem. Z tego co pamiętam umowa dotyczyła 10-cio letniego wsparcia. Prawdopodobnie Jobs stwierdził, że jesli MS powoła zespół do tworzenia oprogramowania dla Maców to po 10 latach likwidacja będzie bezsensowna w przypadku wysokich zysków.

Popatrzmy jak wygląda pierwsza tabletowa wersja Microsoft Office na iPadzie:

Bądź na bieżąco poprzez subskrypcję AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! obserwuj  AppleiPads.pl  na  Blipie,  Twitterze,  Flakerze,  Facebooku, przez  RSS lub Google+.  Każda  ‘Lubiąca’  osoba  przyczynia  się  do  codziennego  wzrostu  chęci  napisania  kolejnego  artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...