Siri dla iPad 2 już niedługo!

Siri to oficjalna nazwa nowej, znakomicie zapowiadającej się funkcji dostępnej obecnie wyłącznie za pośrednictwem iPhone 4S. To profesjonalny, osobisty asystent, którego zadaniem jest rozpoznawanie nawet najbardziej zawiłych poleceń głosowych i przetwarzanie ich na…

czynność, która następnie jest wykonywana. Więcej na temat Siri napisaliśmy w artykule Siri – z czym to się właściwie je?.

Tymczasem mam dla wszystkich posiadaczy iPada 2 świetną wiadomość. Niedawno dowiedzieliśmy się, że developerzy Cydii pracują nad portem Siri do iPhone 4. W tej chwili dysponujemy już potwierdzeniem o tym, że pewna grupa również zamierza przenieść Siri na iPad 2.

Jest to kolejny powód, dla którego warto poddawać swoje urządzenie operacji Jailbreak. Dodatkowym jest fakt, że hakerzy obiecują, że wprowadzone przez nich zmiany będą zgodne z prawem. Trudno na tę chwilę powiedzieć w jaki sposób zamierzają tego dokonać jednak obietnicę złożył sam MuscleNerd.

Aby być zawsze na bieżąco subskrybuj AppleiPads! Kliknij ‘Lubię to’! obserwuj  AppleiPads.pl  na  Blipie,  Twitterze,  Flakerze,  Facebooku  lub  przez  RSS.  Każda  ‘Lubiąca’  osoba  przyczynia  się  do  codziennego  wzrostu  chęci  napisania  każdego  kolejnego  artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...