UWAGA! Koniec Jailbreak’a (?!)

To nieprawdopodobne! Niestety. Nie jest to pierwszy przypadek, w którym ceniony haker odchodzi na Jailbreakową emeryturę. W tym wypadku jest jednak inaczej. Emerytura będzie polegała na dożywotnich laurach i gratulacjach bowiem Jailbreak to nie koniec. Na znanych programach takich jak Spirit czy JailbreakMe kariera…

Comexa wykiełkowała aby w końcu haker został zauważony przez firmę Apple. Nicholas Allegra bo tak nazywa się wcześniej nieznany z imienia i nazwiska haker został zatrudniony przez Apple! Jako 9-cio latek programował biegle w Visual Basic’u a w liceum uczęszczał do klasy ‚komputerowej’. Ciekawe czym się zajmie młody narybek firmy Apple bo jeśli zabezpieczeniami… współczuję reszcie Dev-Teamu. Oby to nie oznaczało końca Jailbreak’a.

Mam szczerą nadzieję, że już niedługo poznamy nową twarz a raczej nowego nicka nowej hakerskiej persony, która stanie się zmora nawet dla Comexa.

Dla mnie osobiście była to bardzo ważna, faworyzowana w świecie hakerskiego półświatka postać. To właśnie Comex był autorem Jailbreaka Spirit, na którego mój iPhone 3GS czekał ok. pół roku. Również jego autorstwa był pierwszy dziewiczy Jailbreak iPada 2. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Nicholas. Z podziękowaniem za emocje podczas oczekiwania na każdy kolejny Jailbreak – AppleiPads.

Pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...