Kto chce joystick dla iPad ?

Nie, nie, nie..  Wiem, że skusiłem Cię tytułem. Pomyślałeś, że może otrzymasz ode mnie joystick do swojego iPada. Niestety nie mam dziś joysticków na rozdanie ale zapewniam, że jeśli dostanę je od jakiejś firmy to z pewnością poinformuję. Na tę jednak chwilę chciałbym się skupić nad…

sensem ich istnienia. Za 40 zł można joystick kupić w Polsce. Jeśli mamy ochotę na chińskiej produkcji sprzęt to prosto z Hong Kongu razem z przesyłką możemy mieć joystick za ok. 15 zł. Pytanie tylko po co? Czy ktokolwiek z Was odczuwa nieodpartą potrzebę posiadania tego małego gadżetu? Niech mnie ktoś oświeci. Używa ktoś tego Polsce? Miał to być artykuł o nowym Joysticku firmy Logitech. Zamiast reklamy produktu stał się uniesieniem w irytację. Owszem, ja również gram Od czasu do czasu w gry jednak osobiście uważam, że interfejsy oparte o dotykowy ekran są na tyle grywalne, że upychanie po kieszeniach tego małego przedmiotu staje się bezcelowe, niepotrzebne a nawet wkurzające. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli nie mam racji.

Pamiętaj o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania każdego kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...