WWDC 2011 Live Streaming – który wybrać?

WWDC 2011 już jutro punkt 19:00 czasu polskiego. Dowiemy się jaki będzie iOS 5, Mac OS X Lion, co to jest iCloud i wiele, wiele innych zapewne. Jednak jak co konferencję Apple, każdy zapaleniec chcący być na bieżąco jak najszybciej się da, zmuszony jest do poszukania najlepszego z możliwych streamingów czyli przekazów ‚na żywo’ w postaci…

tekstowej, audio lub wideo o ile ostatnie dwa ktokolwiek udostępnia. Najpopularniejszą forma relacji z wszelkich konferencji Apple (WWDC, Keynote etc.) jest zatem przekaz tekstowy. polega to na udostępnieniu strony internetowej, która odświeża co chwilę napływające informacje. Z całą pewnością prym w polskim internecie i tematyce wiedzie appleowy gigant, którego imienia nie wolno wymawiać. Chwila, chwila..  ale dlaczego?

To pytanie skłania ku niezwykłej refleksji i już spieszę ze swoją jedyną obiektywną odpowiedzią. Szanujemy to co duże, rozbudowane, zadbane, wyglądające na porządne. Każda internetowa firma, której strona internetowa wygląda jak wielomilionowe przedsiębiorstwo pomimo tego, że jej metraż ogranicza się do schowka na miotły pod schodami gdzie przechowywane są sprzedawane produkty, wygra z w internecie z gigantyczną firmą, która ma biedną, mało rozreklamowaną stroną internetową. Co z tego? Otóż, zbliżamy się do konkluzji. Gigant wie, że zarobił już na swoja markę i nie musi się wcale mocno starać aby dalej zdobywać bo wypromowana marka zdobywa wystarczająco. Maluch zaś musi się bardzo postarać aby zabłysnąć.

WWDC 2011 Live Streaming – który wybrać?

Nie powiem ci który z reklamujących się streamingów masz wybrać podczas jutrzejszej konferencji. Mogę jedynie powiedzieć, który wybiorę osobiście, który polecę bratu i pozostałym dwóm redaktorom redagującym w wolnych chwilach AppleiPads.pl, AppleiPhones.pl i AppleApps.pl …

Wielokrotnie konfrontowałem streaming giganta z innymi w sieci. Moje zdanie jest niepodważalne i jedyne słuszne w tej kwestii. Gigant nie dość, że wypadał blado informacyjnie to jeszcze potrafił być dumny z wykonanej roboty. Jutro stawiam na młodych zapalonych ludzi z werwą, którzy niczym Dawid stoczą walkę z Goliatem. Kto będzie lepszy? Kto wygra? No jak to kto? Przecież znasz tę historię… http://ipodzik.info/live . W programie Live przewidziane konkursy z nagrodami, które uatrakcyjnią jutrzejsze wydarzenie. My zaś w trakcie Live, na swoich stronach, będziemy zamieszczali jak zawsze jedynie najistotniejsze informacje. Pamiętaj! Jutro 19:00!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...