iCloud – Garść informacji

Po za faktem braku faktów na temat iCloud czyli prawdopodobnie nowej usługi Apple polegającej na nie wiadomo czym po za domysłami typu Multimedialny Koncentrator, o którym pisałem w jednym z wcześniejszych artykułów (iCloud, iOS 5, Mac OS X Lion – Rewolucji niepotrzebny nowy iPhone?) możemy znaleźć całe mnóstwo innych…

Poniżej garść ‚domysłów’ o iCloud, które jak każde inne równie dobrze mogą okazać się zupełnie niesprawdzone tak więc uwaga!

Pierwsza i prawdopodobnie najważniejsza informacja to taka, że domena icloud.com została zarejestrowana przez Apple Inc. Może to oznaczać wszystko i nic. iCloud może być oparta na serwisie internetowym ale jednocześnie może to być wyłącznie zalążek wspierający całą usługę. Mówi się dużo o integracji z Twitterem nowego iOS 5 co mogłoby zapowiadać kupno Twittera przez Apple. Wiadomo, że Twitter z dnia na dzień traci użytkowników kosztem Facebooka, który oferuje podobna funkcjonalność (tablica).

Wiadomo również, że iCloud ma już swoją ikonę, którą podpatrzono przez drzwi dekorowanego Moscone Center jak również w Mac OS X Lion Developer Preview (Deweloperska beta wersja Mac OS X Lew). Popatrzmy.

Na sam koniec wyszukane w internecie. Wygląda jak zrobione komórką zdjęcie czyjegoś ekranu. Czyżby autorstwa szpiega, który przeniknął do szeregów Apple’owych grafików? popatrzmy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...