Jailbreak iPad iOS 3.2.2 z użyciem nowego Limera1n od GeoHot! Krok po kroku

Jak mogliśmy przeczytać na AppleiPhones.pl nowy soft do robienia Jailbreak dla iPada jest już dostępny. iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch 3G, iPod touch 4G i oczywiście iPad z oprogramowaniem 3.2.2, 4.0.x, 4.1 i wyższym to ci szczęśliwcy, którzy zostali obdarowani przez George’a Hotza… nowym Jailbreak’iem. Dodatkowym atutem nowego Jailbreaka jest to iż prawdopodobnie kolejne aktualizacje oprogramowanie nie będą mu straszne. Dev-Team tłumaczy to w taki sposób, że gdyby Apple chciało zabezpieczyć przed JB urządzenia obecnie dostępne na rynku konieczna byłaby wymiana podzespołów odpowiedzialnych za bootowanie urządzeń. Oczywiście akcja zakrojona na tak szeroka skalę nie jest możliwa z racji faktu, że nikt przy zdrowych zmysłach nie odda swojego telefonu czy iPada firmie Apple tylko po to aby uniemożliwić sobie wykonanie Jailbreak. Poniżej prezentujemy listę instrukcji dzięki, którym wykonanie JB na iPadzie stanie się bajecznie proste.

Krok 1. Pobierz Limera1n stąd.

Krok 2. Podłącz iPada przez USB do komputera i uruchom Limera1n. Następnie kliknij na „make it ra1n” jak zostało to zaprezentowanie na poniższym obrazku

Krok 3. Wprowadzanie urządzenia w tryb recovery

Krok 4. Przytrzymaj przyciski „Home” i „Power”

Krok 5. Zwolnij przycisk „Power”

Krok 6. Zaczekaj na gotowość urządzenia w trybie DFU Mode.

Krok 7. Po wykonaniu powyższych instrukcji zobaczysz na swoim ekranie logo Limera1n. W tym momencie następuje modyfikacja Bootromu iPada, która pozwoli nam na instalację Cydia. Ważne jest to, że Bootrom pozostanie zmodyfikowany już na zawsze.

Krok 8. Jailbreak jest gotowy.

Krok 9. Ostatnim krokiem jest zainstalowanie Cydia Store. Kliknij zatem na ikonkę Limera1n…

po czym otworzy się okno, dzięki którego należy pobrać i zainstalować Cydię.

Wyłącz i włącz ponownie urządzenie i ciesz się gotowym Jailbreak. Dodatkowo możesz usunąć już niepotrzebną ikonę Limera1n. Skorzystaj z tego sposobu: Usuń ikonę Limera1n. Przypominamy również o naszym konkursie, który zakończy się za około godzinę. Link do zadania konkursowego: Kim jest John Galt?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...