Gry na iPad – TOP 10

Coraz więcej aplikacji pojawia się w iPad App Store przez co coraz trudniej wyłuskać te naprawdę wartościowe. Które z Applikacji na iPada zasługują na naszą uwagę? Przedstawiamy ranking TOP 10 Gry na iPad. Ranking został sporządzony na podstawie opinii recenzentów serwisu MacWorld. Szczególną uwagę zwracano na wykorzystywanie unikalnych cech iPada, optymalne wykorzystanie miejsca na ekranie urządzenia i grywalność w połączeniu z prostotą sterowania. Efekty pracy dostępne w poniższym rankingu…

Angry Birds HD

Przetrwanie Złych Ptaków jest zagrożone. Chcą się zemścić za kradzież jaj. Skorzystaj z wyjątkowo niszczących uprawnień. Gra posiada 135 poziomów, które wymagają użycia logicznego myślenia, zręczności i brutalnej siły by zniszczyć wroga.

Flight Control HD

Jesteś bardzo zajętym kontrolerem ruchu lotniczego w porcie lotniczym. Dotknij i przeciągnij samolot do strefy lądowania ale nie pozwól im się zderzyć ze sobą. Brzmi prosto? Nie do końca tak jest gdyż w godzinach szczytu musisz żonglować dziesiątkami różnych samolotów.

Need for Speed Shift

Gra, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Doskonała gra wyścigowa teraz na Twoim iPadzie. Pobaw się dużą kierownicą z doskonałą widocznością nawet przy maksymalnej rozpiętości ramion.

NOVA

Przyłącz się do walki z agresywnymi cudzoziemcami o przetrwanie ludzkości w bardzo realistycznym świecie.

Pinball HD

Pinball HD to gra, która powstała tylko na iPada. Iintuicyjne sterowanie, w pełni wykorzystuje sprzęt i urządzenia zapewniające prawdziwe wrażenia. Z całą pewnością zabierze Cię z powrotem do złotej ery gier typu arcade.

Plants Vs. Zombies HD

Broń swój dom z arsenałem roślin tak, aby spowolnić, zmylić, osłabić i zombie, zanim znajdą drzwi. Każdy zombie ma swoje specjalne umiejętności, więc musisz myśleć szybko. Uważaj na przeszkody takie jak słońce, mgła itp. Rośliny vs Zombi HD na iPada (Plants Vs. Zombies HD) posiada cztery różne tryby gry więc zabawa jest co nie miara!

Real Racing HD

Oszałamiająca, jedwabiście wygładzona grafika. Jesteście gotowi na prawdziwe wyścigowe emocje, wynikające z rywalizacji i chwała po wygranej, które mogę przynieść tylko prawdziwe mistrzostwa?

Sam & Max Episode 1: The Penal Zone

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu gier z serii przygód Sama i Maxa.

Strategery

Najlepiej sprzedająca się telefoniczna strategia czasu rzeczywistego (RTS)! Budujesz swoje wojska do obrony i kontroli Icarus nowo odkrytej planety, zaskakującą bogactwem mineralnym i tajemniczymi artefaktami, dająca możliwość gry w zarówno single jak i multiplayer!

Words with Friends HD

Krzyżówka z przyjaciółmi i rodziną na iPadzie! Gra została zaprojektowana specjalnie dla Apple iPad.

macworld.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...