Kiedy będzie iPad Wi-Fi + 3G?

Niedawno Apple zapowiedziało obecność iPada 3g + Wi-Fi na dokładnie 7 maja. Obwieszczona to w sklepie internetowym firmy. Wyglądało to mniej więcej tak jak na zdjęciu powyżej. Wersja z samym Wi-Fi jest dostępna od dnia 3 kwietnia br. Do dnia dzisiejszego firma z Cupertino sprzedała około pół miliona sztuk iTabletu. Jednak jeśli chodzi o wersję Wi-Fi+3G to nie koniec niespodzianek ponieważ……Apple wysłało niedawno emaile do wszystkich, którzy do tej pory zamówili iPada 3G z informacją, że zamówienie zostanie zrealizowane dużo wcześniej. Wszyscy ci, którzy już dokonali zamówienia mogą sie spodziewać swojego iPada już pod koniec kwietnia. Szczegóły można doczytać w oficjalnym mailu, który znajduje się poniżej.

Thank you for your recent order of the magical and revolutionary iPad 3G.


We would like to confirm that your order will be shipped in late April as communicated at the time you placed your order. You will receive a confirmation notice when your order has shipped.


You can get up-to-date information about your order, including shipping status and tracking number, at http://www.apple.com/orderstatus

macrumors.com


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...