TOP 10 akcesoriów do iPad’a według i4u

Choć samego iPad’a klienci dostaną do rąk dopiero 3 kwietnia, już od dłuższego czasu można nabywać gotowe akcesoria do umilenia sobie korzystania z najnowszego gadżetu. Apple iPads sporządził listę dziesięciu topowych akcesoriów. Oczywistym jest, że przeważającą większość stanowią torby bo trudno wymyślić cokolwiek innego co mogłoby ułatwić pracę z urządzeniem, które zostało zaprojektowane do tego aby ułatwiać pracę. Przekonajmy się jednak wspólnie czym taki zaskoczyć chce nas rynek akcesoriów do iPad’a.

Zaczniemy prezentować akcesoria od pozycji dziesiątej ze względu na chęć budowania napięcia aby każdy na samym końcu dopiero, przekonał się, które akcesorium, jest według nas najciekawszym pomysłem.

10. Klawiatura i Dock firmy Apple – każdy zaciekawiony tematyka iPad’a widział je już podczas prezentacji Steve’a Jobsa na styczniowym Keynote. Nie wyobrażamy sobie domowej pracy na iPadzie bez stacji dokującej i klawiatury. Dopiero w takim zestawieniu można w pełni wygodnie usiąść przy biurku i zabrać się do pracy, czy zabawy na Apple iPads. Cena 69 $.

9. Etsy’s – Ręcznie wykona z najlepszej jakości wełny, damska torba na Apple iPads. Doskonale pasująca do większości stylowych marynarek. Etsy’s będzie doskonale utrzymywał ciepło twojego iTabletu. Posiada dodatkową kieszeń na ładowarkę. Cena 35 $.

8. Hip Bag – Bardzo lekka i nowoczesna torba w wielu wersjach kolorystycznych, o niepowtarzalnym stylu. Torba wykonana z bardzo wytrzymałego płótna. Przeznaczona dla osób, które naprawdę chcą się wyróżniać. Cena niestety nie jest jeszcze znana.

7. Taipan Slim – To niewielka jednak zaskakująco pojemna torba. Możesz ją nosić jak walizkę ale i założyć na ramię dzięki dodatkowemu paskowi. Każda z toreb ma swój unikalny znaczek Terralinq i numer seryjny, dzięki któremu zwiększamy szansę odnalezienia torby w razie jej zagubienia. Wnętrze wyściełane neoprenem a cała konstrukcja sprawia wrażenie bardzo masywnej. Cena 69,95 $.

6. HardCandys – To doskonały Second Skin dla iPada. Aż dziwi fakt, że nie jest to produkcja firmy Tucano – wiodącego producenta Second Skinów dla urządzeń firmy Apple. Cena 49,95 $.

5. Quirky – To coś na pozór przypominające teczkę, wykonaną z gumy i plastiku. Czymś co z całą pewnością wyróżnia ją od innych to specyficznie zbudowany zawias, który pozwala na postawienie iPada zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Cena 36 $.

4. Wood Case – Przede wszystkim doskonały design. Pokrowiec na iPada firmy VERS wykonany ręcznie z twardego drzewa bambusowego. Dodatkowo wyposażony w metalowe wzmocnienia wewnątrz obudowy i miękkie podszewki chroniące naszego iPada przed zarysowaniami. Cena 79,99 $.

3. FlexStand – To bardzo lekki stojak do Apple iPads. Wykonany ze stali z możliwością wygodnej regulacji. Pozwala na umieszczenie iPada zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. pozwala jednocześnie na położenie iPada z lekkim wzniesieniem co przyda się szczególnie przy pracy na biurku lub stole. Można go bardzo łatwo złożyć, schować do torby i w wygodny sposób zabrać wszędzie gdyż zajmuje naprawdę bardzo mało miejsca. Cena nie jest jeszcze znana.

2. iSockit – Bardzo ładny i stylowy pokrowiec do iPada. Posiadaja sześć różnych wzorów. Posiada dodatkowe podszewki zabezpieczające iPada przez zarysowaniem o twarde elementy pokrowca. Szyty ręcznie. Cena 65-70 $.

1. Torba podróżna firmy M-EDGE – Skórzana torba do iPada, doskonała aby zabezpieczyć swój tablet przed niespodziankami podczas podróży. Profesjonalnie wykonana, elegancka, stylowa. Wewnątrz wyściełana miękką mikrofibrą. Posiada dwie dodatkowe, wewnętrzne kieszenie, w których można np. przechowywać ładowarkę. Model dostępny w sześciu kolorach. Cena nie znana.

(Źródło: i4u.com)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...